Přihláška

Jak se přihlásit na workcamp do zahraničí nebo do Česka?
Následuj tento „step by step“ návod:

 

1.

Podívej se na AKTUÁLNÍ NABÍDKU WORKCAMPŮ a vyber si zemi, co tě nejvíc láká. Vybírej také podle typu práce, kterou chceš jako dobrovolník dělat.

2.

Vyplň PŘIHLÁŠKU. Nejdříve si pečlivě přečti podmínky účasti a po jejich odsouhlasení doplň všechny potřebné informace o sobě. Můžeš uvést až 6 workcampů, které tě zajímají, a seřadit je podle svých preferencí. Využij tuto možnost! Kdyby byl tvůj první workcamp už obsazený, pošleme tvou přihlášku na druhý, atd. PŘIHLÁŠKU VYPLŇUJTE BEZ DIAKRITIKY.

3.

Počkej na potvrzení o přijetí přihlášky, které ti pošleme e-mailem. Bude obsahovat platební údaje k uhrazení zálohy za admistrativní poplatek. Ve chvíli, kdy obdržíme platbu, se tvoje přihláška stane platnou (potvrzení o přijetí platby neposíláme - pokud by byl s platbou nějaký problém, do týdne ti přijde automaticky vygenerovaný email).

4.

Teď jsme na řadě my. Zašleme tvou přihlášku do organizace pořádající workcamp a dáme ti vědět, jestli si tě vybrala, nebo ne. Vždy tě o výsledku budeme informovat (organizace si dobrovolníky vybírají pečlivě, proto vyplnění přihlášky věnuj dostatek času, aby z ní byl zřejmý tvůj zájem). V případě odmítnutí oslovíme druhý workcamp, pak třetí, atd. Kdyby se stalo, že se nevejdeš na žádný z 6 workcampů, můžeš si zdarma vybrat dalších 6 možností. Nabídky workcampů jsou v průběhu celého roku aktualizovány!

5.

Hurá! Vybrali tě na workcamp, a tak ti zasíláme e-mailem k podpisu formulář „Confirmation/Potvrzení o účasti“. Podepiš ho a pošli nám ho naskenovaný e-mailem s podpisem. V emailu budeš mít také informace o uhrazení administrativního doplatku za workcamp. Jakmile ho obdržíme, tvá účast bude potvrzena (ani teď neposíláme email o přijetí platby, pokud by byl s platbou nějaký problém, do týdne ti přijde automaticky vygenerovaný email). Místo na workcampu je tvoje! Gratulujeme!

6.

Dostaneš od nás nebo organizace pořádající workcamp Infosheet“ s podrobnými informacemi o workcampu, upřesněním programu, náplně práce aj. Infosheet posíláme obratem, jakmile ho obdržíme. Zpravidla to bývá měsíc před konání workcampu.

7.

Pozveme tě na přeodjezdové setkání, kde probereme všechny důležité věci a připravíme tě na situace, které mohou nastat. Můžeš si vybrat z více termínů. Setkání není povinné, pouze ho odporučujeme. Budeme se bavit obecně o workcampech, co tě na nich může potkat, pobavíme se o cestování, pojištění, věcech, které je třeba mít s sebou a všem dalším, co tě bude zajímat.

8.

A je to hotovo! Stačí se zabalit a vyrazit vstříc skvělým zážitkům, smysluplné práci a novým přátelům z celého světa. 

 

Máš nějaké otázky? Podívej se na: Otázky a odpovědi nebo nás přímo kontaktuj.

 

Ubytování i stravu máš zajištěnou zdarma, ale doprava na workcamp je na tobě. Také doporučujeme sjednat si na cestu připojištění.